Často kladené otázky

Pri náhľade etikety nie sú texty a obrázky na svojom mieste, ale sú posunuté nižšie.

Náhľady etikiet nám robia problémy, túto chybu sa snažíme opraviť. Do výroby však idú podklady priamo z creatora, čiže ako si navrhnete etiketu v creatore, tak bude vyzerať vo finále.

Viete nám vytvoriť návrh etikety na mieru podľa našich predstáv?

Áno, etiketu Vám vieme vytvoriť na mieru. V prípade, ak môžeme potom návrh použiť na našej stránke, je cena za grafické práce 10,00€.

Ak chcete, aby návrh bol určený iba pre Vaše potreby, čiže bude chránený našou spoločnosťou, tak je cena grafických prác 25,00€. Všetky návrhy u nás zostávajú pre opakovanú dotlač.

Akú najmenšiu a najväčšiu samolepku viete vyrobiť?

Najmenšiu samolepku sme robili vo veľkosti 8x8mm. Najväčšiu samolepku vieme vytlačiť 1,5m širokú a 50m dlhú a to v jednom kuse.

Ako sa dá neskôr odstrániť etiketa z fľaše? Je nutné ju namočiť?

Naše etikety sú vodeodolné, čiže namáčanie nepomôže pri odstraňovaní. Etiketa by sa mala dať odlepiť v jednom kuse pri použití väčšej sily, keďže priorita je, aby sa etiketa neodlepovala.

Ako správne lepiť etikety na sklo?

Treba dodržať nasledovné: vyčistiť, odmastiť, vysušiť lepenú plochu, odlepiť samolepku z prenosového papiera a nalepiť na požadované miesto. Prstom alebo handričkou pritlačiť, prípadne vytlačiť bublinky. Ak sa Vám lepenie nepodarí na prvý pokus, je možné etiketu odlepiť a nalepiť znova, lepidlo zostáva permanentné po 24-48 hodinách.