Referencie

Svadobné etikety sú súper. Ďakujem za kvalitu materiálu a tlače, taktiež som milo prekvapená z rýchlosti dodania a balenia. Darček ma milo potešil, určite vás budem odporúčať len tak ďalej.
Nika 9.5.2018
Úžasné! Objednala som si etikety na svadobné vínko, svadobnú výslušku (krabice so zákuskami), svadobnú pálenku a darčeky pre hostí čiže kompletný set. Som rada, že mi slečna všetky rozmery prispôsobila podľa mojich požiadaviek. Určite odporúčam a dávam 5 z 5 hviezdičiek. Ďakujem.
Jasmin 5.4.2018
Dobry den, dakujem velmi pekne. Som uplne spokojny s kvalitou etikiet. Nemam ziadne vyhrady.Aj expedicia bola rychla a komunikacia s vami tiez. Dakujem,urcite vas odporucim.
Marek M. 21.3.2018
Všetko hodnotím na 100% rýchlosť dodania, kvalita, komunikácia, cena to sú pre mňa najdôležitejšie veci, ktoré ste zvládli na jednotku. Vignety majú veľký úspech aj u známych tak posúvam kontakt www.mojaetiketa.sk
Peter 22.2.2018
Dobry den.Akurat nam prisli etiketky od Vas,su velmi pekne,podla nasich predstav.Sme velmi spokojni.Dakujeme velmi pekne.Urcite Vas budeme odporucat dalej.
Gabika M. 12.2.2018
Dlho som hľadala svadobné etikety ale oplatilo sa. Som veľmi rada za rýchlosť, kvalitu nálepiek a kvalitnú tlač.
Lili 11.2.2018
Etikety sú super! Veľmi pekná kvalita tlače, to som ešte nevidel, veľmi pekné farby. Budem Vás kontaktovať aj nabudúce. Ďakujem a určite Vás odporučím aj svojim blízkym.
Milan 24.1.2018
Pomohli ste mi vyriešiť môj problém s časom, nemusela som si dopisovať s grafikmi, reklamkami... Ďakujem za rýchle dodanie mojich etikiet na fľaše a krabice. Určite Vás doporučím aj svojim známym.
D.D. 19.1.2018
Samolepky sú super, dobre odvedená práca. Bála som sa nalepovania ale išlo to bez problémov. Ďakujem aj za jednu skúšobnú samolepku :) Rátam s vami aj do budúcna, ešte raz ďakujem.
Hana S. 3.1.2018
Ďakujem za expres rýchlu výrobu etikiet na moje výrobky, už mám aj prvé chvály od mojich zákazníkov. Som prekvapená ako sa jednoducho nalepujú a bez bubliniek. Teším sa na ďalšiu spoluprácu pri etiketách na moju svadbu.
Mária S. 17.12.2017
Stránku mojaetiketa.sk odporúčam každému, kto chce mať originálne etikety. Ja som objednal etikety na domáce a mali veľký úspech. Nabudúce sa na Vás znovu obrátim.
Lukáš 20.8.2017
Etikety som objednala pre svojho otca na domáce. Bola som prekvapená širokým výberom, jednoduchosťou stránky, kde som si vedela veľmi rýchlo upraviť etikety podľa svojich predstáv. Etikety prišli rýchlo a otec bol veľmi spokojný. Odporúčam každému!
Lenka 18.8.2017
Stránka mojaetiketa.sk ma milo prekvapila a to hlavne rýchlosťou dodania etikiet a hlavne tým, že som si sám vedel upraviť etiketu podľa svojich predstáv a to za pár minút. Určite si objednám etikety aj nabudúce.
Tomáš 31.7.2017
Stránka mojaetiketa.sk je veľmi prehľadná. Ľahko sa na nej orientuje, páči sa mi spracovanie videonávodu, ktorý presne popíše, ako upraviť a objednať etikety. Určite si na tejto stránke ešte objednám etikety, pretože som s ňou veľmi spokojná.
Lucia 23.6.2017
Som vďačný ľuďom z mojejetikety, potreboval som expresne etikety na našu svadbu a podarilo sa. Odporúčam etikety od tejto firmy.
Roman S. 11.7.2017
Som milo prekvapená, určite objednávam aj v budúcnosti. Odporúčam!!!
Lucy 11.4.2017
Stránka mojaetiketa.sk ma veľmi prekvapila. Hľadala som etikety na svadbu, chcela som ich mať čo najskôr doma. Na uvedenej stránke som si sama vytvorila návrh, objednala a o pár dní som mala etikety doma. Stačilo pár rýchlych krokov. Stránku môžem len odporúčiť.
Katka 7.5.2017
Dobrý deň. Etikety mi prišli, som spokojná.
Magdaléna K. 2.3.2018
So všetkým (s expedíciou, balením, kvalitou) som vysoko spokojná. ďakujem.
Katka S. 7.2.2018
Ďakujem za perfektné a rýchle vybavenie objednávky. Som veľmi spokojná a vašu vizitku som už posunula ďalej:-) Prajem veľa spokojných zákazníkov:-)
Svetlana 29.1.2018
Grafický návrh na nálepky sa nám veľmi páči, sme nad mieru spokojný. Teším sa na našu spoluprácu v novom roku kde budem potrebovať svadobné etikety a etiketu pre otca na 60tku. Ďakujem.
Petra A. 4.1.2018
Velmi pekne dakujeme za etikety a sme velmi spokojní, sú naozaj krásne. A okrem toho velmi rýchlo dorazili, ked budú už na flaši, určite Vám pošlem foto. Naozaj, pekná práca!
Zuzana S. 1.12.2017
Ďakujem. Dnes etikety došli. Sú nádherné. Naozaj potešili.
Dagmar D. 19.12.2017
Fakt luxusné samolepky! Neverila som, objednala som si 1ks etikety na oslavu otcovej sedemdesiatky a na tretí deň som mala samolepku doma. Čo ma prekvapilo bolo, že prišli 3ks samolepiek, že v prípade chybného nalepenia na flašu :) Ďakujem tvorcom stránky www.mojaetiketa.sk Super stránka a rýchle dodanie.
Ivana 1.8.2017
Svadobnú etiketu na fľašu vína som si objednala, pretože som si jednoducho upravila vybraný návrh a netrvalo mi to ani 5 minút. Som spokojná aj s rýchlosťou dodania. Odporúčam ak uvažujete svadobným vínkom využiť eshop www.mojaetiketa.sk
Doda 18.7.2017
Už dlhšiu dobu som nevedel nájsť stránku s etiketami, kde by som si sám vedel vytvoriť návrh, upraviť text podľa svojich požiadaviek a potom som natrafil na stránku mojaetiketa.sk. Stránka je veľmi prehľadná, ľahko sa na nej orientuje, sú na nej uvedené ceny za etikety. Za pár minút som si vytvoril a objednal etikety. Veľmi rýchlo mi prišli etikety aj domov. Som veľmi spokojný s ich kvalitou a farebnosťou. Ďakujem.
Pepo 27.4.2017
So systémom, webom a v neposlednom rade s etiketami som absolútne spokojný. Tvorba mojej etikety netrvala ani 2 minúty, čiže bolo to extrémne rýchle. Od objednávky mi etikety prišli do 24hod. z čoho som nadšený. Výrobu samolepiacich etikiet cez portál MojaEtiketa.sk vrelo odporúčam.
Michal 6.1.2017
Odporúčam! Prehľadná a rýchla orientácia na webe MojaEtiketa.sk zaručuje bezproblémovú tvorbu a objednávku vašej etikety na mieru. Etiketa je kvalitná odolná voči vode a jej aplikácia je bezproblémová. Tvorcom veľmi pekne ďakujem!
Vladka 2.1.2017